بخارشوي
ضرر استفاده از پودر بچه

ضرر استفاده از پودر بچه

http://homeapp.ir/baby-care-teqniques/baby-powder-harms/

آیا زدن پودر بچه برای نوزاد ایمن است؟

پودر بچه

جنیفر لوری پزشک متخصص اطفال توصیه می کند که به دلیل مشکلات تنفسی از پودر بچه برای نوزادان استفاده نشود. آکادمی آمریکایی امراض کودکان می گوید که اگر نوزادان پودر بچه را استنشاق کنند، این امر می تواند باعث ایجاد مشکلات تنفسی و آسیب جدی به شش های کودکان شود. واضح است که وقتی مادران از پودر بچه استفاده می کنند، نمی توانند آن را محدود به پای بچه کنند و این پودر در هوا پراکنده می شود.

این موضوع برای پودر دست و صورت بچه خیلی مهم است چرا که دانه های ریزی دارند و به راحتی تنفس می شوند. اما پودرهای دیگر شامل پودرهای نشاسته ذرت نیز ممکن است تنفس شوند.

حتی مقادیر کم پودر بچه نیز می تواند شش ها و ریه های کوچک نوزاد را اذیت کنند- مخصوصا اگر کودک در معرض بیماری تنفسی باشد. نوزادانی که در معرض بیماری تنفسی هستند شامل کودکان نارس، نوزادانی که بیماری قلبی ارثی دارند و کودکانی که بیماری های مکرر تنفسی دارند.

اگر کودک شما مشکل تنفسی ندارد و شما تصمیم دارید که از پودر بچه استفاده کنید، ابتدا آن رو روی دست خود بریزید و از بچه دور نگاه دارید. مخزن یا ظرف پودر بچه را دور از دسترس اطفال نگاه دارید.

برای جلوگیری از اذیت شدن پوست نوزاد، پودر را بیش از حد بر روی پوست کودک نریزید. بعد از هر بار عوض کردن پوشک بچه تمام پودر را از روی پوست کودک بشویید.


بخارشوی فیشر
(0) نظر
برچسب ها :
چگونه پوشک بچه ی خود را عوض کنیم؟

چگونه پوشک بچه ی خود را عوض کنیم؟

برگرفته از سایت homeapp.ir بخش آموزش بچه داری

چه از پوشک یکبار مصرف استفاده کنید یا از روش های سنتی، اصول عوض کردن پوشک بچه ثابت است.

آماده سازی:

دستانخود را بشویید و خشک کنید و یا آنها را با مواد ضدعفونی کننده تمیز کنید. یک جای گرم و تمیز را به عوض کردن بچه ی خود در نظر بگیرید. اگر از میز برای عوض کردن بچه استفاده نمی کنید، یک پتو یا حوله روی زمین بیاندازید.

پوشک بچه،دستمال یا حوله مرطوب را بردارید. برای بچه های با پوست حساس می توانید ازآب ولرم استفاده کنید. اگر کودک شما حساس به پوشک است از کرم ها و ژل های محافظ استفاده کنید.

اگر کودک خود را روی سطح شیب دار عوض می کنید، مراقب باشید که همیشه دستتان بر روی کودک باشد. اکثر میزهای تعویض پوشک بچه بند اطمینان نگهدارنده دارند. در هر صورت حتی برای یک ثانیه هم کودک خود را تنها رها نکنید.

عوض کردن پوشک بچه:

1- پوشک تمیز را باز کنید و قسمت پشتی را زیر بچه قرار دهید. قسمت پشت پوشک باید تا کمر کودک بالا بیاید.

عوض کردن پوشک بچه

2- چسب پوشک کثیف شده را باز کنید و چسب ها را برگردانید تا به پوست کودک آسیب نرسانند.

عوض کردن پوشک بچه

3- نیمه ی بالای پوشک کثیف را خم کنید. اکر کودک شما پسر است، قسمت آلت را بپوشانید تا اگر ادرار کرد، روی شما نریزد.

عوض کردن پوشک بچه

4- اگر کودک مدفوع کرده، از قسمت جلویی پوشک استفاده کنید تا بخش بزرگ مدفوع را از باسن بچه پاک کنید.

عوض کردن پوشک بچه

5-پوشک را تا نیمه تا کنید و زیر کودک قرار دهید. برای این منظور پاهای بچه را بگیرید و باسن او را بالا بیاورید و پوشک تا شده را زیر کودک قرار دهید.

عوض کردن بچه با پوشک مولفیکس

6-لای پاهای کودکتان را با دستمال خیس پاک و تمیز کنید. اگر کودک شما دختر است، از جلو به عقب دستمال را بکشید. این کار باعث جلوگیری از عفونت دستگاهتناسلی دختر بچه می شود.

عوض کردن بچه با پوشک

7-اگر حین عوض کردن بچه، بچه مدفوع کرد، یک دستمال خیس دیگر بردارید و باسن بچه را تمیز کنید. توجه کنید که لای ران ها و پاهای کودک نیز تمیز شوند.

عوض کردن پوشک بچه

8-اجازه دهید تا پوست کودک شما با جریان هوا خشک شود. برای جلوگیری از سرخ شدگی پوست کودک، از پماد و کرم ضد التهاب استفاده کنید. بهترین راه جلوگیریاز حساسیت پوست نوزاد، خشک بودن باسن کودک است که با تعویض زود به زود پوشک حاصل می شود.

عوض کردن پوشک بچه

9- پوشک کثیف را بردارید و در کناری قرار دهید. اگر مرحله ی اول را اجرا کرده باشید، پوشک تمیز باید زیر بچه باشد.

عوض کردن پوشک بچه

10-قسمت جلویی پوشک نو را تا شکم بچه بالا بکشید. برای کودک پسر، سر آلت را به سمت پایین قرار دهید تا هنگام ادرار کردن به لبه های بالایی پوشک نپاشد.

پوشک بچه

11-اگه بچه ی شما تازه به دنیا آمده است از پوشاندن ناف جلوگیری کنید تا زمانی که خشک شود و بیافتد. شما می توانید از پوشکی استفاده کنید که حلقه یدور ناف داشته باشد.

پوشک بچه

12-مطمئن شوید که پوشک بین پاهای نوزاد به اندازه کافی باز شده باشد تا بچه احساس راحتی کند. اگر خیلی فشرده شود، باعث ناراحتی و فشار برای کودک می شود.

پوشک بچه مولفیکس

13-چسب های دو طرف پوشک را به خوبی ببندید. پوشک باید کیپ باشد ولی خیلی محکمهم بسته نشود و پای کودک را نیشگون نگیرد. مراقب باشید تا چسب های پوشک بهپوست حساس کودک نچسبد.

پوشک مولفیکس نوزادی

14- حالا پوشک کودک شما به طور کامل عوض شده است!

پوشک مولفیکس

مادران عزیز دقت داشته باشید که پوشک بچه باید زود به زود عوض شود تا پوست حساس بچه قرمز نشود و بیماری های پوستی در آینده برای کودک شما به وجود نیاید.

(0) نظر
برچسب ها :آموزش بچه داری - مولفیکس - پوشک بچه -
بهترین و مناسب ترین پوشک بچه

بهترین و مناسب ترین پوشک بچه

پوشک مولفیکس

کدام پوشک برای پوست حساس خوبه؟

کدام پوشک بهتر است؟

کدام مارک پوشک بهتر است ؟

کدام پوشک را بخرم ؟

از کجا پوشک بچه ام را بخرم؟

پوشک ایرانی بخرم یا خارجی ؟

بورس پوشک تهران کجاست ؟

بهترین مارک پوشک چیه ؟

بهترین و مناسب ترین پوشک بچه چیست؟

هر چند ساعت پوشک بچه رو عوض کنم ؟

چه تعدادی پوشک بخرم ؟

این سوال های آشنا نیستند؟ این ها سوال هایی هستند که ذهن اغلب مادران ایرانی را در مورد پوشک بچه به خود مشغول کرده اند. اما جواب این سوالات برای افراد مختلف و با توجه به بودجه هر خانواده و حساس بودن پوست بچه متفاوت است.

از میان پوشک های تولید داخل، والدین معمولا پوشک مولفیکس، مبارک، پنبه ریز، و پوشکهای خارجی مثل مولفیکس ترک، پمپرز، مای بی بی و کانفی استفاده می کنند. این پوشک ها معمولا برای پوست بچه حساسیت ایجاد نمی کنند منتهی در بعضی مواقع نم پس میدهند و باید زود به زود عوض شوند. ناگفته نماند که مولفیکس ایرانی نسبت به بقیه ی پوشک های موجود در بازار در جذب رطوبت بهتر عملکرده ونم پس نمی دهد. بنابراین اگر سلامت و راحتی کودکتان برای شما اهمیت دارد، سراغ پوشک های خیلی ارزان و چینی نروید. همچنین شما میتوانید از پمادهای ضدسوختگی مثل کالندولا آیروکس استفاده کنید که وقتی پای بچه در پوشک است، نسوزد.

با یک حساب سرانگشتی حدودا ماهی ۳ بسته پوشک برای نوزاد لازم میشود پس بهتر است حداقل مصرف یک یا دو ماه کودک خود را خرید کنید چرا که خرید تعداد بالای پوشک به صرفه تر خواهد بود و ضمنا کالایی در ایران ارزان نمی شود!

نکته ی دیگر اینکه پوشک مولفیکس در ۶ سایز عرضه می شود که واقعا مناسب و قابل توجهاست. با خرید پوشک مولفیکس، مادران دیگر دغدغه ای نسبت به تعویض پوشک در سنین مختلف کودک ندارند.

(0) نظر
برچسب ها :Molfix - Diapers - پوشک بچه در انگلیسی - مولفیکس - پمپرز - کانفی
معرفی پوشک مولفیکس Molfix

معرفی پوشک مولفیکس Molfix

پوشک مولفیکس

یکیاز نیازهای اساسی نوزادان که در هر ساعت شبانه روز با آن سر و کار دارند، استفاده از پوشک است و ضروری است که به خوبی از آنها محافظت شود. انتخاب پوشک مناسب به دلیل حساسیت پوست نوزادان بسیار مهم و حیاتی است. پوشک مولفیکس که یکی از بهترین انواع پوشک در بازار می باشد می تواند به راحتی جوابگوی این نیاز کودکان و نوزادان باشد. این پوشک در سایزهای 1و2 و3 و4 و5و 6 به ترتیب نوزادی، کوچک ، متوسط ، بزرگ، خیلی بزرگ و خیلی خیلی بزرگ (مناسب برای کودکان بالای 15 کیلو) موجود است. در برخی برنامه های فروش سالانه پوشک های مولفیکس همراه با یک عدد دستمال مرطوب مولفیکس به عنوان هدیه در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.

بسته های سایز نوزادی پوشک مولفیکس در دو حالت 20 تایی و 42 تایی

بسته های سایز کوچک پوشک مولفیکس در دو حالت 16 تایی و 52 تایی

بسته های سایز متوسط پوشک مولفیکس در دو حالت 14 تایی و 46 تایی

بسته های سایز بزرگ پوشک مولفیکس در دو حالت 12 تایی و 40 تایی

بسته های سایز خیلی بزرگ پوشک مولفیکس در دو حالت 10 تایی و 34 تایی

بسته های سایز خیلی خیلی بزرگ پوشک مولفیکس در حالت 28 تایی

ویژگی های پوشک مولفیکس Molfix :

راحت و مناسب با بدن

جذب فوق العاده

کشسان و آناتومیک

سازگار با پوست

دارای چسب‌ها محکم و ضد حساسیت

دارای لایه عبور هوا

دارای انحنای مخصوص بند ناف

دارای نوار پهلو با خاصیت کشسانی برای حرکت آزادانه

دارای لایه های عمودی جهت جلوگیری از نشت

(0) نظر
برچسب ها :پوشک مولفیکس - Molfix - Molfıx - مولفیکس - پارس حیات
خرما و خواص آن

خرما و خواص آن

از خرما و خواص آن تا به حال زیاد شنیده ایم. خرما میوه‌ای مغذی و مفید است. اینمیوه سرشار از فیبر طبیعی است و روغن، کلسیم، گوگرد، آهن، پتاسیم، فسفر، منگنز، مس و منیزیم به وفور در آن یافت می‌شود. همچنین خرما سرشار از ویتامین‌ها و مواد معدنی مختلف است.

مصرف خرمامی تواند به کاهش وزن شما کمک کند. وقتی بدن مواد غذایی خرما را جذب می‌کند، احساس گرسنگی رفع می‌شود؛ بنابراین می‌توان سایر مواد غذایی را کم‌تر و آرام‌تر خورد. هر صد گرم خرما بیش از ۳۰۰ کالری انرژی تولید می‌کند. خرما انرژی کافی را به افراد خسته می‌رساند.


بقیه مطلب خرما و خواص آن را در سایت homeapp.ir مطالعه کنید.

(0) نظر
برچسب ها :خرما - مواد غذایی - خشکبار -
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته اول شهریور 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم آبان 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته دوم مهر 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته سوم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394 هفته چهارم اردیبهشت 1394 هفته اول اردیبهشت 1394 هفته چهارم فروردین 1394 هفته دوم فروردین 1394 هفته دوم اسفند 1393 هفته دوم فروردین 1393 هفته اول فروردین 1393 هفته سوم اسفند 1392 هفته دوم اسفند 1392 هفته اول اسفند 1392
موضوعات
بخارشوي (6) لوازم خانگی (5) آموزش انگلیسی از طریق اخبار (5) آیلتس (3) لوازم خانگی حراج لوازم خانگی (3) بخارشور (3) 35 (3) زبان انگلیسی (2) 31 (2) 27 (2) 29 (2) 30 (2) 22 (2) 21 (2) لوازم خانگی، حراج لوازم خانگی، بهترین قیمت لوازم خانگی (2) نمایشگاه لوازم خانگی (2) نمایشگاه بین المللی (2) لوازم خانگی اخبار لوازم خانگی (2) بخارشوی (2) اخبار لوازم خانگی (2) بازار لوازم خانگی (2) آینده لوازم خانگی (2) 32 (2) طراحی لباس المپیک (1) 25 (1) 34 (1) 33 (1) مواد غذایی (1) خرما (1) خرما و خواص آن (1) نامه به زبان چینی (1) کشور چین (1) 11 (1) تجارت با کشور چین (1) تجارت با چین (1) بازرگانی (1) نوشتن (1) لغات مهم و کلیدی برای امتحان های آیلتس و تافل (1) IELTS (1) آموزش لغات آیلتس و تافل (1) 10 (1) 8 (1) استراتژیست (1) Strategy (1) غذا و سرگرمی (1) فواید سیر (1) خواص سیر (1) سیر (1) بهترین یخچال ها (1) یخچال های آینده (1) یخچال فریزر (1) رهبران آخر غذا میخورند (1) مدیریت محتوا (1) تفکر استراتژیک (1) رهبری (1) غذاساز (1) اینترنت اشیا (1) یخچال (1) نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی (1) آموزش انگلیسی (1) اتو بخار (1) آموزش انگلیسی از طریق اخبار آموزش انگلیسی (1) كالاهاي گروه 10 (1) 37 (1) 28 (1) 24 (1) 26 (1) 38 (1) ظریف (1) 36 (1) 6 (1) 5 (1) 4 (1) 23 (1) 20 (1) 9 (1) بدون موضوع (70)
صفحه ها
فیدها
مد و لباس
14 نکته مربوط به لباس که هر دختری باید بداند چطور همیشه تیپ و ظاهر خوشتیپ داشته باشم؟
استراتژی بازاریابی
استراتژی، بازاریابی و فروش برایان تریسی و قوانین 20, 80 و 30, 70 تلویزیون نگاه نمی کنم چون به خودم احترام می گذارم!
دانلود کتاب
دانلود رایگان کتاب های معروف دنیا
دکوراسیون منزل
انواع آباژور
لوازم بهداشتی و آرایشی
معرفی پوشک مولفیکس Molfix آموزش های بچه داری جوراب توری با کفش پاشنه بلند اطلاعات مربوط به لوازم آرایشی و بهداشتی به انگلیسی 3 نکته فشن برای لباس پوشیدن
مواد غذایی
خرما و خواص آن خرمای شاهانی فواید خرما برای پوست و مو
روغن موتور
روغن موتور روغن موتور چیست؟
آموزش انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی از طریق اخبار تمرین مهارت شنیداری Listening آموزش لغات آکادمیک انگلیسی دوست انگلیسی تجاری و بازرگانی نمونه نامه انگلیسی درخواست سمپل و نمونه کالا قبل از خرید نمونه نامه های تجاری به زبان انگلیسی ساخت وب سایت انگلیسی تجاری جهت صادرات و واردات
لوازم شخصی
لیزر خانگی موهای زاید تریا ۴X
فروش لوازم خانگی
نکات مهم انتخاب و خرید مدل های مختلف آباژورها فروش لوازم خانگی بخارشوی بهترین پلوپز قهوه جوش آسیاب قهوه کتری برقی تخم مرغ پز لوازم خانگی فیشر لوازم آرایشی سینبو سشوار اتو و حالت دهنده مو ماشین ریش تراش و اصلاح موی صورت چای ساز میوه خشک کن جارو برقی اتو بخار چرخ گوشت همزن مخلوط کن و آسیاب غذاساز قهوه ساز آب میوه گیری آب مرکبات گیر سرخ کن لوازم خانگی ریچموند لوازم خانگی سینبو لوازم آشپزخانه لوازم خانگی برقی فروشگاه لوازم خانگی آموزشی لوازم خانگی راهنمای خرید بهترین اتو بخار لیزر خانگی موهای زاید تریا ۴X آباژور
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 61562
تعداد نوشته ها : 99
تعداد نظرات : 0
X