بخارشوي
یادگیری انگلیسی در خواب

یادگیری انگلیسی در خواب

یادگیری انگلیسی در خواب موضوعی است که مدتی ذهن زبان آموزان را مشغول کرده و بسیاری از آنها این سوال را دارند که آیا واقعا این روش یادگیری زبان انگلیسی عملی است یا خیر.

محققان زیادی در این زمینه تحقیق کرده اند که آیا مغز انسان تونایی دریافت مطالب و طبقه بندی آن را دارد یا نه و نظرات متفاوتی تا بحال بیان شده است.

موسیقی انگلیسی, داستان های زبان انگلیسی و پادکست های زبان انگلیسی ابزارهایی هستند که زبان آموزان هنگام خواب و یا بخواب رفتن آنها را گوش کنند و در واقع اینها ورودی برای مغز غیرفعال هستند. این روش می تواند در واقع گوش را با زبان انگلیسی آشنا کند و شاید هنگام خواب و بیداری چند جمله یا کلمه انگلیسی آموزش دهد ولی بیشتر ذهن انسان را خسته می کند. زبان آموز پس از چند روز و چند ماه وقتی که نتیجه ای نمی گیرد، یا از زبان خواندن خسته می شود و یا ممکن است به این نتیجه برسد که کند ذهن است. بنابراین ما به هیچ عنوان این روش یعنی یادگیری انگلیسی در خواب را توصیه نمی کنیم.

گوش دادن به زبان انگلیسی زمانی می تواند خیلی مفید باشد که شما به صورت فعال این عمل را انجام می دهید. به عنوان مثال هنگامی که به موسیقی انگلیسی گوش می دهید، این موسیقی انگلیسی با متن باشد تا شما متوجه کلمات جدید شوید و به دنبال معانی آنها باشید. یا گوش دادن به داستان های زبان انگلیسی می تواند بسیار مفید باشد، البته هنگامی که بیدار هستید و ذهنتان کاملا آماده یادگیری زبان است. اصولا ذهن انسان عاشق یادگیری مطالب به صورت دنباله دار است و داستان یکی از بهترین این مطالب است. وقتی ارتباط بین کلمات وجود دارد، مطالب خیلی سریع به ذهن سپرده می شوند.

همچنین پادکست های زبان انگلیسی که در آن گوینده از شما سوال می پرسد و شما را مجبور به پاسخ دادن می کند یکی دیگر از روش های بسیار مناسب یادگیری زبان انگلیسی و تقویت مهارت شنیداری و صحبت کردن است.

در تمام روش های بالا و چه اینکه یادگیری در کلاس باشد یا یادگیری به صورت آموزش آنلاین زبان انگلیسی, مهمترین عنصر تکرار و تمرین است. کلید موفقیت در یادگیری هر زبان خارجی تکرار و تمرین است.

(0) نظر
برچسب ها :آموزش زبان انگلیسی - لغات انگلیسی با ترجمه - آموزش انگلیسی از طریق اخبار - تافل - آیلتس - آموزش انگلیسی از طریق فیلم - آموزش انگلیسی - IELTS - TOEFL - آموزش لغات آیلتس و تافل - آموزش تصویری زبان انگلیسی
کلمات کلیدی و کاربردی در زبان انگلیسی

کلمات کلیدی و کاربردی در زبان انگلیسی

نیاز به زبان انگلیسی در عصر حاضر یک نیاز مبرم است و در هر زمینه و با هر تخصصی افراد نیاز دارند که با زبان انگلیسی آشناییداشته باشند. اما سئوال بسیاری از زبان آموزان این است که چطور می شود سریع زبان انگلیسی را آموخت یا حداقل منظور خود را به صورت انگلیسی رساند.

جواباینسوال در این بخش نهفته است. شما در هر رشته و تخصصی که هستید، حداقل وجدایاز مهارت محاوره به انگلیسی، باید با کلمات کلیدی و کاربردی آن رشته وبه صورت تخصصی آشنایی داشته باشید. دلیل این مدعا هم این است که در مکالمهبه زبان انگلیسی, افراد بیشتر از کلمات کلیدی و کاربردی استفاده می کنند تا منظور خودشان را برسانند. مگر اینکه بحث رسمی و جدی باشد که شما مجبور باشید تا جمله های کامل و با گرامر صحیح استفاده کنید.

اصولا دانستن گرامر انگلیسی در مواردی مانند انگلیسی بازرگانی, نامه نویسی تجاری به زبان انگلیسی, آزمون های بین المللی مانند تافل و آیلتس, به کار می آید و برای صحبت کردن روزمره خیلی نیاز به گرامر پیشرفته احساس نمی شود.

برای صحبت کردن روزمره شما می توانید کلمات کلیدی و کاربردی در زبان انگلیسی را از طریق, آموزش انگلیسی از طریق فیلم, آموزش انگلیسی از طریق اخبار، یادگیری لغات آکادمیک زبان انگلیسی ، داستان های زبان انگلیسی و موسیقی انگلیسی همراه با متن آموزش ببینید.

برای یادگیری تمام این مهارت های زبان انگلیسی و بخصوص مکالمه شما می توانید به موسسات آموزش زبان انگلیسی مراجعه کنید و یا آموزش آنلاین زبان انگلیسی را تجربه کنید. امروزه بسیاری از افرادی شاغل آموزش آنلاین زبان انگلیسیمی بینند و خیلی سریعتر به مقصود خود می رسند. از این طریق دیگر مهم نیست که در چه شهر یا مکانی اقامت دارید، کافی است از طریق کامپیوتر یک دوست انگلیسی زبان پیدا کنید و یا از طریق استاد زبان خود به صورت آموزش آنلاین زبان انگلیسی , آموزش ببینید.


منبع: http://engpartner.com

(0) نظر
برچسب ها : TOEFL - IELTS - آموزش لغات آیلتس و تافل - آیلتس - تافل - آموزش انگلیسی از طریق اخبار - لغات مهم و کلیدی برای امتحان های آیلتس و تافل - لغات انگلیسی با ترجمه - آيلتس - لغات انگليسي با ترجمه - آموزش انگلیسی از طریق فیلم - زبان انگلیسی - آموزش انگلیسی - آموزش زبان انگلیسی
راه های یادگیری زبان انگلیسی

راه های یادگیری زبان انگلیسی

بسته به نوع یادگیری افراد، روش های متفاوتی برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد. بعضی از افراد با شنیدن، خوب یاد می گیرند و برخی دیگر با خواندن. افرادی هستند که در کلاس زبان انگلیسی و همراه با دوست انگلیسی خوب یاد می گیرند و بعضی آموزش آنلاین زبان انگلیسی را می پسندند.

آموزش زبان انگلیسی از طریق فیلم یکی از بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی است. چرا که همزمان هم می توانید بشنوید که گوینده چه می گوید، هم می توانید ببینید و هم می توانید زیرنویس آن فیلم انگلیسی را بخوانید و کلمات جدید انگلیسی را سریع فرابگیرید. کافی است تا چند بار آن صحنه از فیلم را ببینید تا کاملا آن دیالوگ را حفظ شوید.

آموزش زبان انگلیسی از طریق اخبار از دیگر راه های یادگیری زبان انگلیسی است که به شما کمک می کند تا مطالب روز و لغات جدید و مهم روزمره زبان انگلیسی را یادبگیرید. و چون به طور مکرر تکرار می شود، حفظ کردن لغات و موضوع به راحتی میسر می شود.

خواندن داستان های زبان انگلیسی به همراه فایل صوتی یکی دیگر از بهترین راه های یادگیری زبان انگلیسی است. بر اساس تحقیقات بر روی مغز انسان، محققان به این نتیجه رسیده اند که مغز انسان عاشق دنبال کردن داستان است و به همین دلیل به آسانی مطالبی که در داستان هستند را یاد میگیرد. با خواندن داستان انگلیسی، و البته سطح مناسب خودتان، شما می توانید لغات انگلیسی را در متن و به آسانی فرابگیرید. همچنین همزمان کاربرد صحیح آن لغت انگلیسی را نیز متوجه خواهید شد.

موسیقی انگلیسی همراه با متن آن آهنگ نیز یکی از راه های یادگیری زبان انگلیسی است که می تواند بسیار موثر باشد. این روش یادگیری زبان انگلیسی چند فایده دارد ولی به عنوان روش اصلی یادگیری زبان انگلیسی نیست. در واقع گوش دادن به موزیک انگلیسی یک روش مکمل است و می تواند به شما در یادگیری تلفظ لغات انگلیسی کمک کند.

منبع: http://engpartner.com


(0) نظر
برچسب ها :آموزش زبان انگلیسی - لغات انگلیسی با ترجمه - آموزش انگلیسی از طریق اخبار - انگلیسی - آموزش تصویری زبان انگلیسی - زبان انگلیسی - آموزش انگلیسی از طریق فیلم - آموزش انگلیسی - آیلتس - تافل
کلمات کلیدی و کاربردی در زبان انگلیسی

کلمات کلیدی و کاربردی در زبان انگلیسی

نیاز به زبان انگلیسی در عصر حاضر یک نیاز مبرم است و در هر زمینه و با هر تخصصی افراد نیاز دارند که با زبان انگلیسی آشنایی داشته باشند. اما سئوال بسیاری از زبان آموزان این است که چطور می شود سریع زبان انگلیسی را آموخت یا حداقل منظور خود را به صورت انگلیسی رساند.

جواب این سوال در این بخش نهفته است. شما در هر رشته و تخصصی که هستید، حداقل و جدای از مهارت محاوره به انگلیسی، باید با کلمات کلیدی و کاربردی آن رشته و به صورت تخصصی آشنایی داشته باشید. دلیل این مدعا هم این است که در مکالمه به زبان انگلیسی, افراد بیشتر از کلمات کلیدی و کاربردی استفاده می کنند تا منظور خودشان را برسانند. مگر اینکه بحث رسمی و جدی باشد که شما مجبور باشید تا جمله های کامل و با گرامر صحیح استفاده کنید.

اصولا دانستن گرامر انگلیسی در مواردی مانند انگلیسی بازرگانی, نامه نویسی تجاری به زبان انگلیسی, آزمون های بین المللی مانند تافل و آیلتس, به کار می آید و برای صحبت کردن روزمره خیلی نیاز به گرامر پیشرفته احساس نمی شود.

برای صحبت کردن روزمره شما می توانید کلمات کلیدی و کاربردی در زبان انگلیسی را از طریق, آموزش انگلیسی از طریق فیلم, آموزش انگلیسی از طریق اخبار، یادگیری لغات آکادمیک زبان انگلیسی ، داستان های زبان انگلیسی و موسیقی انگلیسی همراه با متن آموزش ببینید.

برای یادگیری تمام این مهارت های زبان انگلیسی و بخصوص مکالمه شما می توانید به موسسات آموزش زبان انگلیسی مراجعه کنید و یا آموزش آنلاین زبان انگلیسی را تجربه کنید. امروزه بسیاری از افرادی شاغل آموزش آنلاین زبان انگلیسی می بینند و خیلی سریعتر به مقصود خود می رسند. از این طریق دیگر مهم نیست که در چه شهر یا مکانی اقامت دارید، کافی است از طریق کامپیوتر یک دوست انگلیسی زبان پیدا کنید و یا از طریق استاد زبان خود به صورت آموزش آنلاین زبان انگلیسی , آموزش ببینید.


منبع: http://engpartner.com

(0) نظر
برچسب ها :آموزش زبان انگلیسی - لغات انگلیسی با ترجمه - آموزش انگلیسی از طریق اخبار - انگلیسی - زبان انگلیسی - زبان - آموزش انگلیسی از طریق فیلم - آیلتس - تافل - آموزش انگلیسی
آموزش انگلیسی از طریق فیلم درس 2

آموزش انگلیسی از طریق فیلم درس 2

بخش جدا شده از سریال Lie to me را مشاهده کنید.

آموزش انگلیسی از طریق فیلم درس 2 را از سایت اصلی مشاهده کنید.دیالوگ و مکالمه مربوط به این بخش را می توانید در زیر بخوانید:

I’ve instructed my
client to remain silent.
He’s not gonna talk.
That’s okay. That’s okay. I don’t
have much faith in words myself.
Statistically speaking, the average person
tells three lies per ten minutes’ conversation.
And granted, it’s just regular people.
We haven’t studied people who are
planning to firebomb a black church.
Could skew differently.
We don’t have time for this
scientist to talk to the guy.
We went at him for
four hours, got nothing.
Now, the FBI knows you
want mass casualties.
So right now ATF is searching every inch of
the two largest black churches in the state.
The FBI got it wrong.
Well, there’s a shocker.
It’s not one of those two churches.
Maybe you want one of
the smaller churches.
– One of the black suburbs.
– You don’t know what you’re talking about.
Don’t respond!
What do you say ATF
starts with Southbridge?
No, I’m only kidding.
We’ll skip that one.
We’re gonna focus on Lorton.
You feel good about that?
That’s it! Lorton! Going
after a church in Lorton.
That accusation has no basis.
What do you mean? He just told me.

آموزش زبان انگلیسی از طریق فیلم بخش دیگری از آموزش های سایت دوست انگلیسیاست که در آن سعی شده تا قسمت هایی از فیلم های مختلف زبان انگلیسی را جداکرده و تمرکز را بر یک سری عبارات خاص آن بخش از فیلم قرار دهد. این روش یکی از بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی است.

روش یادگیری زبان انگلیسی از طریق فیلم به این صورت است:

  1. ابتدا فیلم را به صورت کامل با زیر نویس فارسی مشاهده کنید تا داستان کلی فیلم را متوجه شوید.
  2. فیلمرا دوباره مشاهده کنید، اما اینبار فقط 30 ثانیه تا 2 دقیقه از فیلم را بازیرنویس انگلیسی ببینید و معانی لغات و جملات مهم آن بخش را از دیکشنری پیدا کنید و جایی یادداشت کنید و سپس شروع به حفظ کردن آنها کنید.
  3. بخشجدا شده از فیلم را به تعداد 20 تا 50 بار در مدت یک هفته مشاهده کنید تا تمام صحنه ها و حرکات بازیگران و دیالوگ های آنها را حفظ شوید.
  4. پساز تکرار مراحل دوم و سوم، اینبار آن بخش از فیلم را بدون زیر نویس مشاهدهکنید و چندین بار در یک هفته این بخش از فیلم را ببینید.
  5. بخش دیگری از فیلم را جدا کرده و مراحل دوم تا چهارم را انجام دهید.
(0) نظر
برچسب ها :آموزش انگلیسی از طریق فیلم - آموزش زبان انگلیسی
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته اول شهریور 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم آبان 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته دوم مهر 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته سوم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394 هفته چهارم اردیبهشت 1394 هفته اول اردیبهشت 1394 هفته چهارم فروردین 1394 هفته دوم فروردین 1394 هفته دوم اسفند 1393 هفته دوم فروردین 1393 هفته اول فروردین 1393 هفته سوم اسفند 1392 هفته دوم اسفند 1392 هفته اول اسفند 1392
موضوعات
آموزش زبان انگلیسی (12) لغات انگلیسی با ترجمه (10) آموزش انگلیسی از طریق اخبار (10) آموزش انگلیسی از طریق فیلم (6) بخارشوي (6) تافل (6) آیلتس (6) آموزش انگلیسی (5) زبان انگلیسی (5) لوازم خانگی (5) لوازم خانگی حراج لوازم خانگی (3) آموزش تصویری زبان انگلیسی (3) IELTS (3) آموزش لغات آیلتس و تافل (3) TOEFL (3) بازیگر سینما (3) مولفیکس (2) عکس دختر ایرانی (2) عکس دختر بیل گیتس (2) عکس دختر رفسنجانی (2) عکس دختر اردوغان (2) عکس دختر بوش (2) عکس دختر معروف (2) پوشک بچه (2) اخبار لوازم خانگی (2) بازار لوازم خانگی (2) بازیگر زن (2) لغات مهم و کلیدی برای امتحان های آیلتس و تافل (2) انگلیسی (2) نمایشگاه لوازم خانگی (2) نمایشگاه بین المللی (2) لوازم خانگی، حراج لوازم خانگی، بهترین قیمت لوازم خانگی (2) تخفیف (1) فروش (1) اتو بخار (1) كالاهاي گروه 10 (1) بخارشور (1) لوازم خانگی قاچاق (1) لوازم خانگی اخبار لوازم خانگی (1) طراحی لباس المپیک (1) المپیک ریو (1) لباس المپیک (1) جناب خان (1) nsjlhg ;hybd (1) Tissue (1) پارس حیات (1) دستمال تنو (1) محصولات بهداشتی (1) تیشو (1) دستمال کاغذی (1) دستمال کاغذی پاپیا (1) نامه نگاری انگلیسی (1) نمونه نامه انگلیسی (1) نامه رسمی (1) نامه انگلیسی (1) آموزش بچه داری (1) کانفی (1) پمپرز (1) بهترین یخچال ها (1) یخچال های آینده (1) یخچال فریزر (1) آینده لوازم خانگی (1) استراتژیست (1) Strategy (1) غذا و سرگرمی (1) فواید سیر (1) خواص سیر (1) سیر (1) رهبران آخر غذا میخورند (1) مدیریت محتوا (1) تفکر استراتژیک (1) رهبری (1) غذاساز (1) اینترنت اشیا (1) یخچال (1) نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی (1) پوشک مولفیکس (1) مواد غذایی (1) خشکبار (1) خرما (1) خرما و خواص آن (1) نامه به زبان چینی (1) کشور چین (1) چین (1) تجارت با کشور چین (1) تجارت با چین (1) بازرگانی (1) نوشتن (1) زبان (1) پوریا پورسرخ (1) صدف طاهریان (1) لباس جدید نفیسه روشن (1) نفیسه روشن (1) وزیر خارجه ایران (1) ظریف (1) محمد جواد ظریف (1) پوشک بچه در انگلیسی (1) Diapers (1) Molfix (1) شبنم قلی خانی (1) شبنم قلی خانی و دخترش (1) عکس جدید شبنم قلی خانی (1) بدون موضوع (63)
صفحه ها
فیدها
دانلود کتاب
دانلود رایگان کتاب های معروف دنیا
دکوراسیون منزل
انواع آباژور
لوازم بهداشتی و آرایشی
معرفی پوشک مولفیکس Molfix آموزش های بچه داری جوراب توری با کفش پاشنه بلند اطلاعات مربوط به لوازم آرایشی و بهداشتی به انگلیسی
مواد غذایی
خرما و خواص آن خرمای شاهانی فواید خرما برای پوست و مو
روغن موتور
روغن موتور روغن موتور چیست؟
آموزش انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی از طریق اخبار تمرین مهارت شنیداری Listening آموزش لغات آکادمیک انگلیسی دوست انگلیسی تجاری و بازرگانی نمونه نامه انگلیسی درخواست سمپل و نمونه کالا قبل از خرید نمونه نامه های تجاری به زبان انگلیسی ساخت وب سایت انگلیسی تجاری جهت صادرات و واردات
لوازم شخصی
لیزر خانگی موهای زاید تریا ۴X
فروش لوازم خانگی
نکات مهم انتخاب و خرید مدل های مختلف آباژورها فروش لوازم خانگی بخارشوی بهترین پلوپز قهوه جوش آسیاب قهوه کتری برقی تخم مرغ پز لوازم خانگی فیشر لوازم آرایشی سینبو سشوار اتو و حالت دهنده مو ماشین ریش تراش و اصلاح موی صورت چای ساز میوه خشک کن جارو برقی اتو بخار چرخ گوشت همزن مخلوط کن و آسیاب غذاساز قهوه ساز آب میوه گیری آب مرکبات گیر سرخ کن لوازم خانگی ریچموند لوازم خانگی سینبو لوازم آشپزخانه لوازم خانگی برقی فروشگاه لوازم خانگی آموزشی لوازم خانگی راهنمای خرید بهترین اتو بخار لیزر خانگی موهای زاید تریا ۴X آباژور
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 56833
تعداد نوشته ها : 99
تعداد نظرات : 0
X