بخارشوي
تجارت با چین

تجارت با چین

تجارت با چین

کشور چین یکی از قطب های بزرگ اقتصادی جهان است و بسیاری از شرکت های تراز اول دنیا در تمام زمینه ها تولیدات خود را در این کشور انجام می دهند. این تولید و تجارت با چین به این صورت انجام می شود که شرکت ها و برند های مرغوب دنیا، به دلیل ارزان بودن نیروی کار در کشور چین، کارخانه هایی در این کشور ایجادمی کنند و از نیروی کار چینی بهره می برند. در برخی موارد، این شرکت های بین المللی برای اطمینان از پایداری کیفیت محصولات خود، اغلب مهندسان ناظر ومدیران تولید را در این شرکت ها و کارخانه ها قرار می دهند، تا به صورت مداوم نظارت کنند.

این نوع کار و استفاده از نیروی ارزان چینی، نوعی تجارت با چین محسوب می شود. این کالاهای تولیدی، همگی به دلیل قوانین حاکم بر چین دارای مهر ساخته شده در چین ، Made in China و یا Made in P.R.C هستند. کالاهای ساخت چین به همین دلیل دارای سطح های مختلف کیفیتی هستند.

کالاهای تحت لیسانس شرکت های بزرگ که در واقع بدون افت کیفیت در چین تولید می شوند.

کالاهای تولید چین و شرکت های چینی که در واقع کپی برند های معروف هستند و از مواد درجه یک ایجاد می شوند. این قبیل کالا ها با قیمت ارزان تر نسبت به برند اصلی به فروش می رسند. نمونه این کالا ها، برای مثال در لوازم خانگی، برند مدیا Media است.

کالاهای تولید چین و شرکت های چینی که به نوعی می خواهند شبیه به برند های اصلی باشند، اما چون می خواهند قیمت تمام شده خیلی پایین باشد، از مواد اولیه نامرغوب استفاده می کنند.

در دو دههی اخیر، متاسفانه اکثر بازرگانان ایرانی و ترکیه در تجارت با چین، برای اکتساب سود بیشتر اقدام به خرید کالاهای دسته ی سوم کرده اند و به همین دلیل بیشتر مردم از کالای چینی و کیفیت آن بیزار هستند.

تجربه هشتساله ی ما در تجارت با چین به ما این توانایی را داده که با استفاده از نیروی متخصص چینی هر سه نوع کالاهای ذکر شده در بالا را بسته به نوع فعالیتاقتصادی شما، برای شما جستجو، تهیه لیست قیمت و خریداری نماییم. اطمینان از کیفیت محصولی که خریداری میکنید را برای شما تضمین می کنیم و در واقع بهشما در خرید و تجارت با چین همیاری می رسانیم. برای اطلاع از نحوه همکاری به بخش تماس با ما مراجعه کنید.

به وب سایت دوست انگلیسی مراجعه کنید.

(0) نظر
برچسب ها : تجارت - بازرگانی - تجارت با چین - تجارت با کشور چین - چین - کشور چین
یادگیری انگلیسی در خواب

یادگیری انگلیسی در خواب

یادگیری انگلیسی در خواب موضوعی است که مدتی ذهن زبان آموزان را مشغول کرده و بسیاری از آنها این سوال را دارند که آیا واقعا این روش یادگیری زبان انگلیسی عملی است یا خیر.

محققان زیادی در این زمینه تحقیق کرده اند که آیا مغز انسان تونایی دریافت مطالب و طبقه بندی آن را دارد یا نه و نظرات متفاوتی تا بحال بیان شده است.

موسیقی انگلیسی, داستان های زبان انگلیسی و پادکست های زبان انگلیسی ابزارهایی هستند که زبان آموزان هنگام خواب و یا بخواب رفتن آنها را گوش کنند و در واقع اینها ورودی برای مغز غیرفعال هستند. این روش می تواند در واقع گوش را با زبان انگلیسی آشنا کند و شاید هنگام خواب و بیداری چند جمله یا کلمه انگلیسی آموزش دهد ولی بیشتر ذهن انسان را خسته می کند. زبان آموز پس از چند روز و چند ماه وقتی که نتیجه ای نمی گیرد، یا از زبان خواندن خسته می شود و یا ممکن است به این نتیجه برسد که کند ذهن است. بنابراین ما به هیچ عنوان این روش یعنی یادگیری انگلیسی در خواب را توصیه نمی کنیم.

گوش دادن به زبان انگلیسی زمانی می تواند خیلی مفید باشد که شما به صورت فعال این عمل را انجام می دهید. به عنوان مثال هنگامی که به موسیقی انگلیسی گوش می دهید، این موسیقی انگلیسی با متن باشد تا شما متوجه کلمات جدید شوید و به دنبال معانی آنها باشید. یا گوش دادن به داستان های زبان انگلیسی می تواند بسیار مفید باشد، البته هنگامی که بیدار هستید و ذهنتان کاملا آماده یادگیری زبان است. اصولا ذهن انسان عاشق یادگیری مطالب به صورت دنباله دار است و داستان یکی از بهترین این مطالب است. وقتی ارتباط بین کلمات وجود دارد، مطالب خیلی سریع به ذهن سپرده می شوند.

همچنین پادکست های زبان انگلیسی که در آن گوینده از شما سوال می پرسد و شما را مجبور به پاسخ دادن می کند یکی دیگر از روش های بسیار مناسب یادگیری زبان انگلیسی و تقویت مهارت شنیداری و صحبت کردن است.

در تمام روش های بالا و چه اینکه یادگیری در کلاس باشد یا یادگیری به صورت آموزش آنلاین زبان انگلیسی, مهمترین عنصر تکرار و تمرین است. کلید موفقیت در یادگیری هر زبان خارجی تکرار و تمرین است.

(0) نظر
برچسب ها :آموزش زبان انگلیسی - لغات انگلیسی با ترجمه - آموزش انگلیسی از طریق اخبار - تافل - آیلتس - آموزش انگلیسی از طریق فیلم - آموزش انگلیسی - IELTS - TOEFL - آموزش لغات آیلتس و تافل - آموزش تصویری زبان انگلیسی
کلمات کلیدی و کاربردی در زبان انگلیسی

کلمات کلیدی و کاربردی در زبان انگلیسی

نیاز به زبان انگلیسی در عصر حاضر یک نیاز مبرم است و در هر زمینه و با هر تخصصی افراد نیاز دارند که با زبان انگلیسی آشناییداشته باشند. اما سئوال بسیاری از زبان آموزان این است که چطور می شود سریع زبان انگلیسی را آموخت یا حداقل منظور خود را به صورت انگلیسی رساند.

جواباینسوال در این بخش نهفته است. شما در هر رشته و تخصصی که هستید، حداقل وجدایاز مهارت محاوره به انگلیسی، باید با کلمات کلیدی و کاربردی آن رشته وبه صورت تخصصی آشنایی داشته باشید. دلیل این مدعا هم این است که در مکالمهبه زبان انگلیسی, افراد بیشتر از کلمات کلیدی و کاربردی استفاده می کنند تا منظور خودشان را برسانند. مگر اینکه بحث رسمی و جدی باشد که شما مجبور باشید تا جمله های کامل و با گرامر صحیح استفاده کنید.

اصولا دانستن گرامر انگلیسی در مواردی مانند انگلیسی بازرگانی, نامه نویسی تجاری به زبان انگلیسی, آزمون های بین المللی مانند تافل و آیلتس, به کار می آید و برای صحبت کردن روزمره خیلی نیاز به گرامر پیشرفته احساس نمی شود.

برای صحبت کردن روزمره شما می توانید کلمات کلیدی و کاربردی در زبان انگلیسی را از طریق, آموزش انگلیسی از طریق فیلم, آموزش انگلیسی از طریق اخبار، یادگیری لغات آکادمیک زبان انگلیسی ، داستان های زبان انگلیسی و موسیقی انگلیسی همراه با متن آموزش ببینید.

برای یادگیری تمام این مهارت های زبان انگلیسی و بخصوص مکالمه شما می توانید به موسسات آموزش زبان انگلیسی مراجعه کنید و یا آموزش آنلاین زبان انگلیسی را تجربه کنید. امروزه بسیاری از افرادی شاغل آموزش آنلاین زبان انگلیسیمی بینند و خیلی سریعتر به مقصود خود می رسند. از این طریق دیگر مهم نیست که در چه شهر یا مکانی اقامت دارید، کافی است از طریق کامپیوتر یک دوست انگلیسی زبان پیدا کنید و یا از طریق استاد زبان خود به صورت آموزش آنلاین زبان انگلیسی , آموزش ببینید.


منبع: http://engpartner.com

(0) نظر
برچسب ها :TOEFL - IELTS - آموزش لغات آیلتس و تافل - آیلتس - تافل - آموزش انگلیسی از طریق اخبار - لغات مهم و کلیدی برای امتحان های آیلتس و تافل - لغات انگلیسی با ترجمه - آيلتس - لغات انگليسي با ترجمه - آموزش انگلیسی از طریق فیلم - زبان انگلیسی - آموزش انگلیسی - آموزش زبان انگلیسی
راه های یادگیری زبان انگلیسی

راه های یادگیری زبان انگلیسی

بسته به نوع یادگیری افراد، روش های متفاوتی برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد. بعضی از افراد با شنیدن، خوب یاد می گیرند و برخی دیگر با خواندن. افرادی هستند که در کلاس زبان انگلیسی و همراه با دوست انگلیسی خوب یاد می گیرند و بعضی آموزش آنلاین زبان انگلیسی را می پسندند.

آموزش زبان انگلیسی از طریق فیلم یکی از بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی است. چرا که همزمان هم می توانید بشنوید که گوینده چه می گوید، هم می توانید ببینید و هم می توانید زیرنویس آن فیلم انگلیسی را بخوانید و کلمات جدید انگلیسی را سریع فرابگیرید. کافی است تا چند بار آن صحنه از فیلم را ببینید تا کاملا آن دیالوگ را حفظ شوید.

آموزش زبان انگلیسی از طریق اخبار از دیگر راه های یادگیری زبان انگلیسی است که به شما کمک می کند تا مطالب روز و لغات جدید و مهم روزمره زبان انگلیسی را یادبگیرید. و چون به طور مکرر تکرار می شود، حفظ کردن لغات و موضوع به راحتی میسر می شود.

خواندن داستان های زبان انگلیسی به همراه فایل صوتی یکی دیگر از بهترین راه های یادگیری زبان انگلیسی است. بر اساس تحقیقات بر روی مغز انسان، محققان به این نتیجه رسیده اند که مغز انسان عاشق دنبال کردن داستان است و به همین دلیل به آسانی مطالبی که در داستان هستند را یاد میگیرد. با خواندن داستان انگلیسی، و البته سطح مناسب خودتان، شما می توانید لغات انگلیسی را در متن و به آسانی فرابگیرید. همچنین همزمان کاربرد صحیح آن لغت انگلیسی را نیز متوجه خواهید شد.

موسیقی انگلیسی همراه با متن آن آهنگ نیز یکی از راه های یادگیری زبان انگلیسی است که می تواند بسیار موثر باشد. این روش یادگیری زبان انگلیسی چند فایده دارد ولی به عنوان روش اصلی یادگیری زبان انگلیسی نیست. در واقع گوش دادن به موزیک انگلیسی یک روش مکمل است و می تواند به شما در یادگیری تلفظ لغات انگلیسی کمک کند.

منبع: http://engpartner.com


(0) نظر
برچسب ها :آموزش زبان انگلیسی - لغات انگلیسی با ترجمه - آموزش انگلیسی از طریق اخبار - انگلیسی - آموزش تصویری زبان انگلیسی - زبان انگلیسی - آموزش انگلیسی از طریق فیلم - آموزش انگلیسی - آیلتس - تافل
کلمات کلیدی و کاربردی در زبان انگلیسی

کلمات کلیدی و کاربردی در زبان انگلیسی

نیاز به زبان انگلیسی در عصر حاضر یک نیاز مبرم است و در هر زمینه و با هر تخصصی افراد نیاز دارند که با زبان انگلیسی آشنایی داشته باشند. اما سئوال بسیاری از زبان آموزان این است که چطور می شود سریع زبان انگلیسی را آموخت یا حداقل منظور خود را به صورت انگلیسی رساند.

جواب این سوال در این بخش نهفته است. شما در هر رشته و تخصصی که هستید، حداقل و جدای از مهارت محاوره به انگلیسی، باید با کلمات کلیدی و کاربردی آن رشته و به صورت تخصصی آشنایی داشته باشید. دلیل این مدعا هم این است که در مکالمه به زبان انگلیسی, افراد بیشتر از کلمات کلیدی و کاربردی استفاده می کنند تا منظور خودشان را برسانند. مگر اینکه بحث رسمی و جدی باشد که شما مجبور باشید تا جمله های کامل و با گرامر صحیح استفاده کنید.

اصولا دانستن گرامر انگلیسی در مواردی مانند انگلیسی بازرگانی, نامه نویسی تجاری به زبان انگلیسی, آزمون های بین المللی مانند تافل و آیلتس, به کار می آید و برای صحبت کردن روزمره خیلی نیاز به گرامر پیشرفته احساس نمی شود.

برای صحبت کردن روزمره شما می توانید کلمات کلیدی و کاربردی در زبان انگلیسی را از طریق, آموزش انگلیسی از طریق فیلم, آموزش انگلیسی از طریق اخبار، یادگیری لغات آکادمیک زبان انگلیسی ، داستان های زبان انگلیسی و موسیقی انگلیسی همراه با متن آموزش ببینید.

برای یادگیری تمام این مهارت های زبان انگلیسی و بخصوص مکالمه شما می توانید به موسسات آموزش زبان انگلیسی مراجعه کنید و یا آموزش آنلاین زبان انگلیسی را تجربه کنید. امروزه بسیاری از افرادی شاغل آموزش آنلاین زبان انگلیسی می بینند و خیلی سریعتر به مقصود خود می رسند. از این طریق دیگر مهم نیست که در چه شهر یا مکانی اقامت دارید، کافی است از طریق کامپیوتر یک دوست انگلیسی زبان پیدا کنید و یا از طریق استاد زبان خود به صورت آموزش آنلاین زبان انگلیسی , آموزش ببینید.


منبع: http://engpartner.com

(0) نظر
برچسب ها :آموزش زبان انگلیسی - لغات انگلیسی با ترجمه - آموزش انگلیسی از طریق اخبار - انگلیسی - زبان انگلیسی - زبان - آموزش انگلیسی از طریق فیلم - آیلتس - تافل - آموزش انگلیسی
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته اول خرداد 1397 هفته اول شهریور 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم آبان 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته دوم مهر 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته سوم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394 هفته چهارم اردیبهشت 1394 هفته اول اردیبهشت 1394 هفته چهارم فروردین 1394 هفته دوم فروردین 1394 هفته دوم اسفند 1393 هفته دوم فروردین 1393 هفته اول فروردین 1393 هفته سوم اسفند 1392 هفته دوم اسفند 1392 هفته اول اسفند 1392
موضوعات
لوازم خانگی (6) بخارشوي (6) آموزش انگلیسی از طریق اخبار (5) بخارشور (3) لوازم خانگی حراج لوازم خانگی (3) 35 (3) آیلتس (3) 31 (2) 27 (2) 29 (2) 30 (2) 22 (2) 21 (2) نمایشگاه لوازم خانگی (2) نمایشگاه بین المللی (2) زبان انگلیسی (2) لوازم خانگی، حراج لوازم خانگی، بهترین قیمت لوازم خانگی (2) لوازم خانگی اخبار لوازم خانگی (2) بخارشوی (2) اخبار لوازم خانگی (2) بازار لوازم خانگی (2) آینده لوازم خانگی (2) 32 (2) طراحی لباس المپیک (1) 25 (1) 34 (1) 33 (1) مواد غذایی (1) خرما (1) خرما و خواص آن (1) نامه به زبان چینی (1) کشور چین (1) 11 (1) تجارت با کشور چین (1) تجارت با چین (1) بازرگانی (1) نوشتن (1) لغات مهم و کلیدی برای امتحان های آیلتس و تافل (1) IELTS (1) آموزش لغات آیلتس و تافل (1) 10 (1) 8 (1) استراتژیست (1) Strategy (1) غذا و سرگرمی (1) فواید سیر (1) خواص سیر (1) سیر (1) بهترین یخچال ها (1) یخچال های آینده (1) یخچال فریزر (1) رهبران آخر غذا میخورند (1) مدیریت محتوا (1) تفکر استراتژیک (1) رهبری (1) غذاساز (1) اینترنت اشیا (1) یخچال (1) نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی (1) كالاهاي گروه 10 (1) 6 (1) 5 (1) 4 (1) اتو بخار (1) 37 (1) 28 (1) 24 (1) 26 (1) 38 (1) ظریف (1) 36 (1) آموزش انگلیسی (1) قهوه جوش (1) آموزش انگلیسی از طریق اخبار آموزش انگلیسی (1) 23 (1) 20 (1) 9 (1) بدون موضوع (70)
صفحه ها
فیدها
مد و لباس
14 نکته مربوط به لباس که هر دختری باید بداند چطور همیشه تیپ و ظاهر خوشتیپ داشته باشم؟
استراتژی بازاریابی
استراتژی، بازاریابی و فروش برایان تریسی و قوانین 20, 80 و 30, 70 تلویزیون نگاه نمی کنم چون به خودم احترام می گذارم!
دانلود کتاب
دانلود رایگان کتاب های معروف دنیا
دکوراسیون منزل
انواع آباژور
لوازم بهداشتی و آرایشی
معرفی پوشک مولفیکس Molfix آموزش های بچه داری جوراب توری با کفش پاشنه بلند اطلاعات مربوط به لوازم آرایشی و بهداشتی به انگلیسی 3 نکته فشن برای لباس پوشیدن
مواد غذایی
خرما و خواص آن خرمای شاهانی فواید خرما برای پوست و مو
روغن موتور
روغن موتور روغن موتور چیست؟
آموزش انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی از طریق اخبار تمرین مهارت شنیداری Listening آموزش لغات آکادمیک انگلیسی دوست انگلیسی تجاری و بازرگانی نمونه نامه انگلیسی درخواست سمپل و نمونه کالا قبل از خرید نمونه نامه های تجاری به زبان انگلیسی ساخت وب سایت انگلیسی تجاری جهت صادرات و واردات
لوازم شخصی
لیزر خانگی موهای زاید تریا ۴X
فروش لوازم خانگی
نکات مهم انتخاب و خرید مدل های مختلف آباژورها فروش لوازم خانگی بخارشوی بهترین پلوپز قهوه جوش آسیاب قهوه کتری برقی تخم مرغ پز لوازم خانگی فیشر لوازم آرایشی سینبو سشوار اتو و حالت دهنده مو ماشین ریش تراش و اصلاح موی صورت چای ساز میوه خشک کن جارو برقی اتو بخار چرخ گوشت همزن مخلوط کن و آسیاب غذاساز قهوه ساز آب میوه گیری آب مرکبات گیر سرخ کن لوازم خانگی ریچموند لوازم خانگی سینبو لوازم آشپزخانه لوازم خانگی برقی فروشگاه لوازم خانگی آموزشی لوازم خانگی راهنمای خرید بهترین اتو بخار لیزر خانگی موهای زاید تریا ۴X آباژور
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 67101
تعداد نوشته ها : 100
تعداد نظرات : 0
X